komerce

11. července 2012 v 19:59
Chtěla bych, aby lidi dostali rozum, aby si uvědomili, že tahle hudba (viz. Očko, Evropa 2) se dělá za účelem zisku a když to budou poslouchat a nutit to poslouchat jiný lidi, rádoby umělci a zpěváčci dostanou přesně to, co chtěj - slávu a prachy
Tak to sorry, ale radši si poslechnu nějakou "skupinu od vedle", co zpívá pro radost, protože je to baví, hlídá každou kačku, nebydlí v nejdražších bytech, domech, na cestách nespí v luxusnim hotelu, zná je minimum lidí.. a nesere je to. Proč by taky mělo? Whoaa, mít tak takovej život!

Ztotožňuji se s názorem Jamese Grahama, zpěváka skupiny The Twilight Sad, ten v jednom rozhovoru řekl:
"Nevyděláváme velké peníze, jednoduše přežíváme do té míry, kdy máme co jíst a pít. Já bych to ani jinak nechtěl. Chceme se dostat do fáze, kdy si hudbou budeme udržovat solidní živobytí. Nepotřebujeme okamžitý úspěch, protože si stejně nemyslím, že si ho lidi dokážou náležitě vážit. Každopádně někam směřujeme. Skupina jde dál dost přirozeným způsobem a ne proto, že by někdo naši hudbu cpal do televize, rádia anebo reklam. Lidi, co si nás našli, si aktivně vyhledávají kvalitní, upřímnou tvorbu hudebníků, kteří hrají, protože je to baví, a ne aby se stali bohatými, slavnými anebo jiné kraviny, které se občas přisuzují k hraní v kapele."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama