Únor 2013

eternal sunshine..

24. února 2013 v 17:51 | C. |  mám ráda
Viděli jste Věčný svit neposkvrněné mysli? Ne? Tak se honem podívejte
ten film je tak zvláštní.. tak jinej. až se mi chce brečet.no dobře, nebudem si tu lhát, ten film je divnej a při některých scénách donutí diváka přemýšlet, jestli ten režisér nebyl sjetej, když to točil, ale ono se to asi nakonec dá brát jako plus. blázen nebo genius?
a musím se přiznat, že jsem si nikdy nemyslela, že Jim Carrey byl (kdo ví, jak asi vypadá teď) takovej fešák, hehhedemons in my dreams

12. února 2013 v 20:05 | C. |  fantazírování
piju litry kafe, nervy mam v hajzlu, už od rána jsem nic nejedla, jsem unavená, nešťastná a stejně.. to není ono.
užírám se bolestí a přemítám proč to vlastně dělám.. ale to jsme přece my, ne? lidi. už jsme takoví. vždy si najdeme něco, kvůli čemu brečet, důvod proč se trápit, nebo proč se litovat.. disgusting..

have you ever lost in a different world? where everything you once knew.. is gone.
and you find yourself powerless
will i ever break free?she was crazy

8. února 2013 v 18:17 | C. |  fantazírování
normálněě.. jsem si založila deníček.
kecam, deník to neni, je to spíš takovej.. sešit plnej depresivního a sebedestruktivního myšlení, takže přesně moje. píšu si tam, když potřebuju ventilovat svoje pocity a psaní se zdá být dobrým způsobem, jak toho dosáhnout. kdyby se to dostalo do cizích rukou (jo, to si toho takhle jednou všimla máma, ale naštěstí jsem jí včas zastavila. ani se jí nedivim, kdo by si asi myslel, že sešit oblebený bílým papírem, s vystřiženým obrázkem fakt divný hlavy z kamene a nápisem "poraženecký výraz v očích a strhaný obličej ukazují na počínající šílenství" je do školy, haha) tak jsem .. screwed.
no, proč to vlastně píšu, jde o to, moji milí imaginární čtenáři, chtěla jsem vám jen dát vědět, že jsem šílená, takže snad vás to neodradí od čtení mých dalších extrahlubokých článků.
amen, c.