Květen 2013

sklíčenost

26. května 2013 v 22:33 | C. |  fantazírování
vnímám neposedné kapky burácející mi na okno už pěknou řádku hodin a nechávám se unášet krásou spojení deště a melodie the smiths.
dnes jsme se pohádali, leží mi to hluboko v žaludku. a bolí.. bolí to. svazuje mě strach, bojím se, že ho ztratím. na některý rány je totiž těžký najít náplast. něco se jen tak nezahojí.
jsem sama. takový malý, opuštěný štěně.. ale vůbec, vůbec to není roztomilý
cig

kerouacovy výlevy

12. května 2013 v 22:54 | C. |  mám ráda
.. Ale teď tancovali nočním městem jako šílenci a já se coural za nima, což vlastně dělám celý život - courám se za lidma, kteří mě zajímají, protože lidi, jediní opravdoví lidi, co znám, jsou blázni, blázni do života, ukecaní blázni, cvoci k spasení, ti, kteří chtějí mít všechno - a hned!, kteří nikdy nezívají a neříkají věci-co-se-sluší, ale hoří, hoří, hoří jako ta báječná rachejtle, co se rozprskne a vystřelí tisíce pavoučích noh proti hvězdám, jen namodralá světluška zůstane uprostřed a všichni vzdychnou "Jůůů!".

Opisovala jsem tuhle část z knížky jen za minimálního světla, co mi poskytoval mobil a klidně bych to udělala znova!

z posledních pocitů

1. května 2013 v 10:10 | C. |  fantazírování
dočkala jsem se dost zvláštního polibku. pršelo a z dálky přicházela písnička hallelujah (dobře, zase tak daleko to nebylo, jen z koupaliště). a jak mě náruživě svíral v objetí,, nikdy jsem nezažila nic krásnějšího
tak dneska že je nejromantičtější den v roce? válím se v posteli, ještě mírně ovíněná a broukám si nějakou melodii. řekněme, že k romantice to má víc než daleko

you are the smell before rain
you are the blood in my veins